Acaba Sevgilisi Var mı?

Jade

New Member
Tek başınıza oturmuş kafede kahve içiyordunuz. İçeriye bir anda o yakışıklı girdi. Hani hayallerinizin erkeği desek yeridir. Onunla iletişime geçmeden önce karar vermeniz gereken en önemli ayrıntı, bir sevgilisi olup olmadığıdır!

Öncelikle şunu aklınızda tutun, hayatına birini almak isteyen kadın veya erkek herkesin radarları açıktır. Etraflarından gelecek sinyalleri beklerler.

Aynı ortamda olduğunuza göre, mutlaka bir an göz göze geleceksiniz. Bu sürenin en kadar uzun süreceği önemlidir. Eğer siz ilgi alanında değilseniz, bakışlarını kısa sürede çevirecek ve bir daha sizinle ilgilenmeyecektir. Uzun süre bakıyorsa ve hatta kafanızı her çevirdiğinizde gözleriyle karşılaşıyorsanız, artık adım atılabilir demektir.

Sevgilisi olan erkekler ilk adımı atmakta daha çekimser davranırlar ancak erkeklerin pek çoğunun içinde flört etmeyi seven bir yan vardır. Bu yüzden bakışmalardan ve küçük flört hareketlerinden hoşlanırlar.
Bir bahaneyle konuşmayı başlatabilirsin. Kalemin var mı veya saat kaç diye sorabilirsiniz. Eğer sizinle ilgileniyorsa, sohbete başlamak için fırsat kapınızı çalmıştır.

ESKİ SEVGİLİDEN YENİ SEVGİLİ OLUR MU?

Biraz genel konulardan bahsettikten sonra, soyadını öğrenip Facebook’tan eklemeyi talep edebilirsin. Böylece fotoğraflarını ve ilişki durumunu görme şansın olur.
Telefon numarasını istediğinde eğer tereddüt etmeden veriyorsa, ciddi bir ilişkisi olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer düşünüyor, lafı geveliyor ve sonra veriyorsa; bu konuda biraz endişelenmeniz gerekebilir.
Birbirinizden hoşlandığınızı açıkça belli ettiğinizde, bunu en dürüst şekilde sorabilirsiniz. Bir kız arkadaşı olup olmadığını öğrenmekten daha doğal ne olabilir ki?
 

Jade

New Member
Cevap: Acaba Sevgilisi Var mı?

Cevabının ne kadar doğru olduğunu bilemiyorsanız, onu her hafta yapılan ve düzenli olarak gidilen bir etkinliğe davet edip, tepkisini ölçebilirsiniz. Tutuğu takımın kombine biletini alıp her maça beraber gitmeyi teklif edebilirsiniz. Bir yabancı dil kursuna hafta sonları gitmeyi teklif edebilirsiniz?

Sizinle sürekli aynı ortamda ve belirli saatlerde birlikte olmayı kabul ederse, sevgilisine ne bahane bulacak, değil mi?
Ancak en etkili yöntemlerden biri; sevgilisi olup olmadığını sorduğunuzda verdiği cevabı iyi gözlemlemektir. Neden? Çünkü dil yalan söyler ama vücut söyleyemez.

Ellerini önde bağladıysa, göz hareketleri hızlandıysa, gözü sağa odaklandıysa, gözü bir nesneye odaklandıysa, saçlarıyla veya yüzünün farklı noktalarıyla oynuyorsa, zaman kazanmak için soruna soruyla karşılık veriyorsa, tereddüt ediyorsa, gereksizce uzun ve detaylı cevaplara giriyorsa; cevabından kuşku duymakta haksız sayılmazsınız.
 

HTML

Instagram takipçi satın al Betpark giriş Kolaybet giriş Grandpashabet giriş Betgaranti giriş
Üst