Bekar Kalmanız İçin Birçok Sebebiniz Var!

Jade

New Member
İşte karşınızda bekar kalmak için birçok güzel sebep. Yanlızım diye üzülmeye artık son!İşte karşınızda bekar kalmak için birçok güzel sebep. Yanlızım diye üzülmeye artık son!
Muhteşem çikolatalı kekin son dilimi sizin için romantik ve paylaşılması gereken bir yiyecek olmayacaktır. Afiyetle tek başına yiyebilirsiniz. Bütün son dilimler sizin keyfini çıkarın.

Telefonun neden kapalı, neden aramadın, mesajıma neden cevap vermedin gibi problemler sizin için çok uzak. Şarjınız bitti diye telaşlanmanız için hiç bir sebep yok.

Düzenli ilişki ve evliliğin kilo yaptığı bilimsel araştırmalarla da kanıtlanmış bir gerçek. Fit kalmanız için çok güçlü bir sebebinizde var zaten. Her an hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz.

Kendi sarayınızın sultanısınız! Erkek arkadaşınızın evini temizlemek zorunda değilsiniz. Bunun keyfini çıkarın.

Her yer sizin. Biriyle kavga ettiğinizde veya moraliniz bozuk olduğunda evinize sığınıp istediğiniz gibi davranabilirsiniz. Sıcak bir duş alın ve kendinizi yatağınıza teslim edin.

İstediğiniz kadar kedi veya köpek besleyebilirsiniz.

Google'dan arama geçmişinizi silmenize gerek yok. İstediğiniz kadar yakışıklılara bakabilir ve arkdaşlarınızla başka yakışıklıların dedikodusunu yapabilirsiniz.

Bu gün canınız çok sıkkın ve makyaj yapmak istemiyorsunuz. Kendinizi zorlamayın. Nasıl olsa kendinizi beğendirmek zorunda kalacağınız kimse yok.

Sevgiliniz varsa her zaman daha çok masraf yapacaksınız. Sevgiliniz yoksa eğer daha zenginsiniz, bunun tadını çıkarın.
 
Instagram takipçi satın al Betpark giriş Kolaybet giriş Grandpashabet giriş Betgaranti giriş
Üst