Çağ Hastanesi

Jade

New Member
Hastane Adı: Çağ Hastanesi
Telefon: (0312) 430 08 08
Faks: (0312) 430 08 26
Adres: Meşrutiyet Cad. Numara: 33 Kızılay
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.caghastanesi.com.tr
Harita: Çağ Hastanesi Haritası için Tıklayın.

1997 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile halkımızın hizmetinde olan Özel Çağ Hastanesi 2008 Nisan ayı itibarı ile Veni Vidi Sağlık Grubu bünyesine katılmıştır.

Özel Çağ Hastanesi; yenilenen binası, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Çağdaş bilgi ve teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak modern tıbbın tüm gereklerini yerine getiren, meslek ahlak kurallarına bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini birinci derecede önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan Özel Çağ Hastanesi; 60 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane, Yeni Doğan ve Erişkin Yoğun Bakım Üniteleri, 19 branşta hizmet veren polikliniği, 24 saat açık acil servisi ile dünden bugüne gelecek sağlıklı nesillere “Önce İnsan” anlayışından ödün vermeden rehberlik etmektedir.

Çağ Hastanesi Hakkında
Misyonumuz

Etik değerlere önem veren, hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, beklentilerin ötesinde sürekli gelişime açık, çağdaş standartlarda hizmet sunan bir hastaneyiz.

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji eşliğinde, yüzü daima ileriye dönük kurumsal bütünlüğünü sağlamış, hep ilkleri başaran kimliğiyle sınıfında öncü, çalışanlarına ve hastalarına mutluluk veren kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.

Kalite Politikamız

Hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, kalite standartları doğrultusunda ve teknolojik yeniliklerin desteğiyle sürekli iyileşen sağlık hizmeti sunmak ve bunu taahhüt etmek.

Değerlerimiz

Önce insan
Önce sağlık
Hasta ve yakınlarının haklarına saygılı
Sosyal çevreye saygılı
Yenilikçi
Çağdaş
Etik değerlere bağlı
Güçlü
Onurlu
Saygı gösteren
Sevecen olan
Sorumluluklarını bilen
 
Instagram takipçi satın al Betpark giriş Kolaybet giriş Grandpashabet giriş Betgaranti giriş
Üst