Romantik bir anı mahvetmenin 10 yolu

JuLia

New Member
Süper romantik bir sevgili olmak zorunda değilsiniz. Ama zaman zaman oluşan küçük romantik anları mahvetmeye de hakkınız yok!
Sevgilinizle tam romantik bir an yakalamak üzeresiniz. Ama o diliniz yok mu o diliniz… Tutamadınız bir türlü ve ağzınızdan tüm büyüyü bozacak saçma bir laf çıkıverdi… Ya da elinize, kolunuza hakim olamadınız ve garip bir hareket yaptınız. Yine gitti romantizm!

Süper romantik bir sevgili olmak zorunda değilsiniz. Ama aradaki romansı sürdürmek için zaman zaman küçük romantik anlar (saatler, günler demiyoruz dikkat ederseniz) yaratmak önemli.

Romantizmi mahvetmemek için yapabilecekleriniz var, unutmayın! Daha doğrusu yapmamanız gerekenler…

Göz göze geldiğinizde “Gözlerin ne kadar babama benziyor” demek kadar saçma bir durum yaratılamaz. Sevgili ilişkisinin içine baba-kız ilişkisi sokarak ortamı buzzzz gibi yapmanın ne alemi var!

Size birlikte yemeğe çıkmayı teklif ettiğinde “Harika bir fikir sevgilim!” demek yerine, “Anlaştık dostum!” gibi ‘arkadaş’ cümlesi sarf etmek, romantizmi mahvetmeye yetebilir.

Tam sevişmeye hazırlanırken, onu çıplak gördüğünüzde “Baklavaların sütlü nuriyeye dönmüş” deyip göbeğiyle dalga geçmek de neyin nesi?

Tam size sarılmış, yüzünüzü okşuyorken, “Yapma, kaşındırıyorsun!” diye tepki vermenizle işin rengi değişebilir.

Size karşı sevgisini ifade eden sözler sarf ederken ya da size yazdığı bir şiiri okurken esnemek ya da gülmekten daha büyük bir darbe yiyemez romantizm!

Sevgiliniz romantizmin doruklarındayken çocuk sesiyle konuşma ya da onu bir çocuğu severmiş gibi sevme davranışı sergileyerek ortamı mahvetmeyin!
 
Instagram takipçi satın al Betpark giriş Kolaybet giriş Grandpashabet giriş Betgaranti giriş
Üst