Ünal Aysal: Tek doğru konuşan biziz

Cohen

New Member
Başkan Ünal Aysal, tüm kurullarını dün sabah Türk Telekom Arena'da topladı. Yaptığı konuşmada, “Sizi temin ederim ki bu kadar bilgi kirliliği içinde tek doğruyu konuşan biziz. Bunu kanıtlarım” dedi

Galatasaray’da dün hareketli saatler yaşandı. Ünal Aysal, yöneticilerinin yanı sıra tüm kurullarını Türk Telekom Arena’daki kulüp binasında topladı. Yaşananlardan sonra gergin olması beklenen başkan, tam tersine neşeli hareketleriyle dikkat çekti. Ünal Aysal, burada yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajları verirken, çarpıcı şeyler söyledi. Aysal, “Ortalık bulanık, herkes herkesi başka bir şey için suçluyor. Sizi temin ederim ki bu kadar bilgi kirliliği içinde tek doğruyu konuşan biziz. Bunu da isteyene, istediği zaman kanıtlarım. Herkesin dikkatli konuşması gerek” ifadelerini kullandı. Ünal Aysal, konuşmalar yapıldığı sırada herkesin yanında birileri olduğunu ve onların yaşananlara şahitlik edebileceğini belirtti.

‘Nasıl doğruları konuşmazlar!’

Aysal, “Çağımız teknoloji çağı. Her yerde kamera var, herkesin elindeki telefonlar hem görüntülü, hem de sesli kayıt cihazı. Telefon şirketlerinden bütün konuşma ve yazışmaların kayıtları istenildiği zaman alınabiliyor. On binlerce sayfa tape, çarşaf çarşaf gazetelerde boy gösterdi” dedikten sonra asıl bombayı patlattı. Yıldırım Demirören ve Fatih Terim’i kast ederek, “Bunları bile bile nasıl doğruları konuşmuyorlar, anlamıyorum. Gerçekler mutlaka bir gün ortaya çıkar” diye konuştu.

‘Terim mecbur bıraktı’

Fatih Terim’in neden gönderildiği konusuna da değinen başkan, “Ben deli miyim ki bu denli başarılı bir adamın görevine son vereyim. Ama gelişmeler Galatasaray ananelerini alt üst edecek duruma geldi. Kendisini birkaç kez aradım, cevap vermedi. Maçtan sonra pazartesi günü konuşarak yine anlaşıp, sorunlarımızı çözeceğimizi düşünüyordum. Ancak kendisine Hande Sümertaş üzerinden ulaşmamızı istedi. Düşünün, ben Fatih Terim’le görüşmek için futbol şubesinin basın sorumlusu Hande ile konuşacağım! Fatih Hoca ipleri koparmak için kararlı gibiydi. Bize başka yol bırakmadı” dedi.

HTML

Instagram takipçi satın al Betpark giriş Kolaybet giriş Grandpashabet giriş Betgaranti giriş