5 Liraya Com .Net .Org .Biz .Info Domain Kayıt Ediyorum Yanlış Duymadınız Sadece 5 TL

mhrzn

wmzilla.com
Üye
Arkadaşlar boşta bir köşede not ettiğiniz sonra alırım dediğiniz domainleri sadece 5 liraya kayıt ediyorum. Kaçırmayın bu fırsatı...

Fiyat Sabit: 5 :tl
(İster 1 tane ister 100 tane alın fiyat aynı)

Firma: Network Solutions
(Kayıt tarihinden 2 ay sonra domainleri istediğiniz firmaya transfer edebilirsiniz)

Üyelik ve Firma İçi Transfer Ücretsiz

Önce ödeme alınır. Ödeme hesaplarda görülür.
Sonra domainler kayıt edilir ve transfer işlemlerine başlanılır.
Transfer işlemleri yaklaşık 2-3 saatte tamamlanmaktadır...

Ödeme: Misli (Adet: 5 :tl) / Paypal (Adet: 6 :tl)

Ödeme Seçeneklerine SanalPazar.Com da eklenmiştir.
Tanesi 6 :tl olmak koşulu ile aşağıdaki linkten 5 adet domain için ilana 1 kez ödeme yapmanız yeterli.
Ödeme yaptıktan sonra hem buradan hem de sanalpazar üzerinden pm atınız...

Com Net Org Biz Info Uzantl 5 Adet Domain Kayd 30 TL 30 TL Sanalpazar.com'da

Forum Dışından İletişim
E-Posta: mhrzn1907[@]gmail.com
Cep: 0555 558 83 17​

Domain Transferi İçin (Lütfen Alışverişe Başlamadan Önce Vakit Harcamamak Adına Üye Olunuzhttps://www.networksolutions.com/manage-it/create-login-info.jsp)

Network Solutions firmasında hesabınız yoksa önce kayıt olunuz...

Diğer firmalardan farklı olarak Network Solutions firmasında transferi alıcı kişi başlatıyor.
Network Solutions'ta hesaplar arası domain transferi için izleyeceğiniz yollar şu şekilde:

1-) Domainin transfer edileceği Network Solutions hesabına giriş yapın.
2-) Buraya tıklayarak domain transfer sayfasına gidin. (Her Domain İçin Ayrı Ayrı İşlem Yapın)
3-) İlgili yere transfer edeceğiniz domaini uzantısı ile birlikte girin ve Get Started butonuna basın.
4-) Yeni bir hesap açıp o hesaba transfer yapacaksanız "A new Network Solutions account" seçeneğini, mevcut bir Network Solutions hesabına transfer edecekseniz "Someone else" seçeneğini seçin ve Continue butonuna basarak ilerleyin, işlemi onaylayın.
5-) Talebinizin ardından domain sahibine transfer işlemine dair onay e-postası 48 saat içerisinde iletilir. Onay linkine tıklanıp transfere onay verildikten sonra domain yeni hesaba aktarılır.

Son olarak transfer işlemlerini bitirirken dikkat etmeniz gereken bir şey var. Transfer esnasında 5 yıl süre uzatmanızı istiyor ve 184.95 $ gibi bir fiyat yazıyor.
Sağ taraftaki çarpı işaretine tıklayarak sepetten bunu silin ve Total: $0.00 yazısını gördükten sonra Secure Checkout seçeneğine tıklayın.

İşlemler tamamlandığında son sayfada Order Number yazısını gördüğünüz zaman o domain için işlemi halletmiş oluyorsunuz...

Diğer firmalara göre transfer onay e-postasının ulaşması daha fazla zaman aldığından Network Solutions içi domain transferi biraz daha uzun sürüyor.

secalweb

wmzilla.com
Üye
5 tl gayet uygunda hocamda diğer firmalara transfer ücreti nekadar domainin?

5 tane alabilirim senden bu ara biraz düşünmem lazım ama :)

meneleos

wmzilla.com
Üye
Fiyat güzel ama 5 adet domain işime yaramaz :) 1 Taneyle olsaydı güzel olurdu, neyse hayırlı satışlar.

KuzeyArslanoglu

wmzilla.com
Üye
Hocam ben 5 adet istemiyorum tek almak istiyorum size mesela 30 tl yollasak tek domain alsak geriye kalan 4 domain hakkını ilerde kullanabiliyormuyuz?

MaSTeK

wmzilla.com
Üye
Nasıl oluyor tam olarak? Bu işi anlatmanız mümkün mü? Ve bu fiyat ne zamana kadar böyle?

KS
M

mhrzn

wmzilla.com
Üye
Fiyat güzel ama 5 adet domain işime yaramaz :) 1 Taneyle olsaydı güzel olurdu, neyse hayırlı satışlar.
Hocam ben 5 adet istemiyorum tek almak istiyorum size mesela 30 tl yollasak tek domain alsak geriye kalan 4 domain hakkını ilerde kullanabiliyormuyuz?
Nasıl oluyor tam olarak? Bu işi anlatmanız mümkün mü? Ve bu fiyat ne zamana kadar böyle?
Kampanyamızda tek domain kaydına da başlanmıştır arkadaşlar. Minimum 5 adet sınırlamasını da kaldırdım. Kayıt ettirmek istediğiniz domain varsa kaçırmayın...