Shop The Design

Teknolopi

wmzilla.com
Üye


Şık görünmek için her zaman uyumlu bir şekilde giyinmek yetmemektedir. Bu uyumun, aksesuarlar ile de desteklenmesi gerekmektir. Hem kadın hem erkekler için oldukça önemli bir unsur olan bu konu; takı, çanta, ayakkabı gibi ek aksesuarlara bağlıdır. Kişiye özel olarak üretilen bu aksesuarların kullanımı, bireyler için hem şık bir giyimin sırrı hem de kendine olan güvenin de artmasına vesile olmuştur. İşte, biz de bu amaçlar doğrultusunda ShoptheDesign adı ile oluşturmuş olduğumuz e-ticaret portalında tasarım harikası takıların ve diğer aksesuarların satışını yapmaktayız.

Platformumuz dâhilinde yüzden fazla tasarımcının üretmiş olduğu toplam üç bin kadar ürün bulunmaktadır. Muhtelif ürünlerin, oldukça uygun fiyatlara satışının yapıldığı web sitemizde hem kadınlar hem de erkekler için aksesuarlar bulabilirsiniz. Türkiye’nin en yaratıcı ve özgün tasarımcılarının yanı sıra dünyaca ünlü yabancı tasarımcıların da ürünlerini sitemiz dâhilinde bulabilirsiniz.

Sâdece seçilmiş tasarımların yer verildiği ShoptheDesign portalında, aynı zamanda yaşam stili ve ev ürünleri de bulabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel ürünleri de satın alabilirsiniz. Konsept tasarımlar başlığı altında, birbirinden ilginç ve yaratıcı çalışmalara göz atabilir, listelenen ürünleri istediğiniz renk, fiyat ya da tarza göre filtreleyebilirsiniz. Çeşitli tasarımcı markaların ürünlerini tek bir çatı altında, bu şekilde bulmanız oldukça kolay.

Tüm bunların yanı sıra tasarım portalımıza kendi tasarımlarınızı da gönderebilir ve ürünlerinizin web sitemizde yer almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yeni eklenen tasarımlardan haberdâr olmanız için de, sâdece üye olmanız yetmektedir. İnternet sitemiz üzerinden satışı yapılan tüm ürünler bütün kredi kartlarına on iki taksit seçeneğini desteklemektedir.

ShoptheDesign, Mutlu Alışveriş standardı için her daim kaliteli ve özgün ürün satışı yapmaktadır. Ayrıca satın almış olduğunuz ürünler, herhangi bir sebep nedeniyle yedi gün içerisinde ücretsiz bir şekilde iade edilebilmektedir. Eğer size özel tasarlanan bir ürünü satın almadıysanız da, siparişlerinizin bir çoğu bir ya da iki iş günü içerisinde adresinize gönderilmektedir.

Sitemiz dâhilinde tekstil ürünleri, tasarım çantalar, tasarım kol düğmeler, telefon kılıfları, tasarım notluklar ve trend ofis malzemeleri ürünlerini bulabilirsiniz. Hemen üye olun ve avantajlarımızdan yararlanmaya başlayın..

İnternet sitemiz: Zamansız Moda, Heyecan Verici Tasarımlar

 
Üst